Skip links

Arvensis

Hakkımızda

Arvensis Danışmanlık, 2016 yılında proje hazırlama, hibe – teşvik programları ve Ar-Ge projelerinin yönetimi amacıyla Ankara’da kurulmuştur. Makine imalatı, enerji, bilişim, yazılım, otomotiv, elektrik – elektronik sektörü, havacılık, savunma sanayi, mühendislik, ahşap, plastik, cam, ilaç sanayi gibi birçok farklı sektöre hizmet vererek 2016’dan bu yana geniş tecrübeler edinmiştir. Sistematik ve disiplinli çalışma prensibinin karşılığı olarak yapılan işlerde elde ettiğimiz %90’ın üzerinde başarı ile hizmet kalitemizi ortaya koymanın gururunu yaşıyoruz.

Sürekli öğrenme ve gelişme prensibiyle hizmetlerimiz arasına İhracat Danışmanlığını da ekleyerek ihracat alanında da kapsamlı çözümler sunmaktayız. Bu sayede firmalarımıza üretim sürecinden başlayarak ihracatına kadar yol arkadaşlığı yapıyoruz. Arvensis Danışmanlık bu yolculukta sizler için aracı bir şirket olmak yerine firmanızın ihracat ofisi olarak hizmet vermektedir.

Vizyonumuz

Ar-Ge kültürü, proje geliştirme ve yönetimi, hibe – teşvik sistemleri, ihracat danışmanlığı konularında yüksek deneyimle beraber etik değerler ve kaliteli hizmet prensibiyle kalıcı çözümler sunmak.

Misyonumuz​

Hedefimiz ulusal ve uluslararası ölçeklerde geliştirip yönettiğimiz Ar-Ge projelerinin fonlanmasını sağlamak ve Türk ihraç ürünlerine yeni pazarlar bularak ihracatın gelişmesine katkıda bulunmaktır.

Akredite Kobi Danışmanı Sertifikası

TOBB MEYBEM Mesleki Yeterlililk ve Belgelendirme Merkezleri A.Ş. / Mesleki Yeterlilik Sertifikası’na sahibiz.

Kaliteli Hizmet Prensibi

İhtiyaçlarınızı anlama, kalite standartlarına uygun hareket etme ve sürekli iyileştirme prensibiyle hareket ediyoruz.

Koşulsuz İnovasyon

Herhangi bir sınırlama veya kısıtlama olmaksızın yeni fikirler ve çözümler üreterek danışanlarımıza yol haritaları oluşturuyoruz.

Yüksek Başarı Oranı

2016’dan bu yana Arvensis Danışmanlık tarafından hazırlanan projeler ve hibe - teşvik uygulamaları için yapılan başvurular %90’ın üzerinde başarıyla sonuçlanmıştır.

Yenilikçi Ar-Ge Projeleri

Ar-Ge fikirlerinizi en doğru şekilde projelendirip destek almasını sağlıyoruz.

Stratejik Vizyon

Firmanız için en uygun çözümleri sürdürülebilir bir şekilde sunuyoruz.

Değerlerimiz

Etik değerler ve hukuki kurallar doğrultusunda şeffaf şekilde çalışıyoruz.

Müşteri firmalarımızı birçok başlıkla değerlendirip ihtiyaçlarını belirliyoruz.

Müşterilerimiz için her zaman faydalı ve etkili çözümler sunuyoruz.

Eğitimli ve uzman kadromuz ile başarı odaklı ekip çalışması yürütüyoruz.

Sürekli öğrenme ve gelişme prensibine sahibiz.

İş tamamlamak için değil, müşteri memnuniyetini hedefleyerek çalışıyoruz.

Değişimlere açığız ve yenilikleri takip ediyoruz.

Tanımlı çalışma sistemi ile uzmanlık alanına göre araştırma ve analizler sonucu ekip yaratıcılığına dayalı ortak karar verme mekanizmasına sahibiz.